Son Dakika
23 Haziran 2018 Cumartesi

İrem Derici takipçisinin yorumuna sert tepki verdi

Ünlü şarkıcı İrem Derici kişisel instagram hesabından bir takipçisine ince ayar verdi. Yaptığı paylaşıma kötü bir eleştiri yorumu ekleyen hayranı karşısında sessiz kalmadı.

14 Ağustos 2017 Pazartesi, 12:31
Yazar: Editor

Son zamanlarda verdiği kilolar ile magazin dünyasının gündeminde çok konuşulan İrem Derici instagram fotoğraflarından birine kötü bir yorum yazan takipçisine ağır bir cevap verdi. Genelde sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı resimleri yoruma kapatan ünlü şarkıcı zaman zaman yoruma açık gönderiler de yayınlıyordu. Geçtiğimiz günlerde yoruma açık olarak paylaştığı bir fotoğrafın altına zayıflığı hakkında kötü eleştiride bulunan hayranını cevapsız bırakmayarak karşılık verdi.

“BAKMA YANITI OLAY OLDU”

Zayıf görüntüsüne kötü bir ithamda bulunan takipçisine “bakma” diyerek ilk yanıtı sağlayan İrem Derici kendini savunan kişiye yeniden uzun bir cevap vererek fotoğrafı yoruma kapattı. Geçmiş zamanda fazla kilolu olan güzel sanatçı hızla zayıflayarak şu günlerde neredeyse bir deri bir kemik olarak kaldı. Hayranları tarafından bu konu sağlığına zarar geleceği korkusuyla günden güne konuşulmaya başladı. Sıklıkla sağlıklı olduğunu dile getiren sanatçı için sevenleri oldukça endişe duyarken kendisi durumundan oldukça memnun olduğunu her fırsatta söylüyor. Buna rağmen yakın zamanda yaşanan bu olay karşısında kendini tutamaması oldukça normal görünüyor.

“KİŞİSEL YAŞAMA SAYGI OLMALI”

Bazı insanlar sanatçıların hayatına saygı duymaları gerektiğinin farkında olmaksızın diledikleri eleştiriyi yapabilme hakkını kendilerinde buluyor. Oysaki ünlülerin de bizler gibi sıradan bir insan olduklarını ve özel hayatlarından tamamen kendilerinin sorumlu olduğunu her fırsatta hatırlamak gerekir. Onların sosyal yaşamlarının göz önünde olması hayranlarının iyi ya da kötü herhangi bir eleştiri yapma özgürlüğünü kendilerinde hissetmelerini sağlamaz. Fakat birçok kullanıcı bunu göz ardı ederek ağır paylaşımlarda bulunabilir. Zaman zaman magazin dünyasında birçok farklı ünlüye yapılan yorumlar gündeme düşmektedir. Diğer insanlar tarafından genellikle fazlaca tepki gören bu yorum ya da gönderiler insanların huzurunu bozacak niteliktedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Son Dakika Haberler - Sitemap